Гідро-пароізоляційні плівки.
Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Інтернет-магазин знаходиться у стадії наповнення! Дякуємо за розуміння!!! У зв'язку з нестабільним курсом валют ціна може змінюватись.
Категорії

Гідро-пароізоляційні плівки.

Гідро-пароізоляційні плівки.

Гідроізоляція та пароізоляція. Гідро-пароізоляційні плівки.

Призначення гідро-пароізоляційних плівок полягає насамперед у захисті утеплювача, а також конструкції даху від зволоження. Мінераловатний утеплювач при зволоженні на 5% втрачає свої теплоізоляційні властивості на 50%, як наслідок це веде до збільшення витрати енергії на опалювання будівлі, якщо надлишкова волога не вивітрюється з покрівельної конструкції, це може призвести до гниття крокв.

Гідроізоляційні і пароізоляційні плівки по своїм призначенням та характеристиками можна розділити на наступні групи:

1. Пароізоляційні плівки.
Паробар'єр - паронепроникна плівка, яка являє собою тришаровий матеріал: несуча армуюча поліпропіленова сітка, ламінована з обох сторін поліетиленовою плівкою. Призначення цієї плівки - перешкоджати конвективному перенесення теплого повітря в утеплювач, а також дифузії водяних парів в утеплювач. Те, що тепле повітря здатний накопичувати більше вологи в порівнянні з холодним - фізична закономірність. При зниженні температури збільшується відносна вологість повітря. Коли відносна вологість стане максимальної можливо випадання конденсату, таким чином, щоб захистити утеплювач і покрівельну конструкцію від зволоження необхідно захистити утеплювач від перенесення в нього теплого повітря з опалювального приміщення. Немаловажним фактором у цьому випадку є також якісна укладання пароізоляційною плівки - виконання примикання пароізоляційною плівки до стіни і проклейка швів. Різні виробники плівок використовують для оцінки якості пароізоляційних властивостей плівок наступні характеристики - паропроникність, виражається вона в здатності пропускати водяні пари через квадратний метр площі за 24 години. Інший показник пароізоляційних властивостей плівки - це коефіцієнт еквівалентної товщини дифузії водяної пари Sd - розмірність цієї величини вказується в метрах і показує, який опір надає дана плівка водяним парам по відношенню до повітря. Так, наприклад при Sd = 100 м. можна говорити, що плівка чинить опір водяним парам як 100 метрів повітря.

2. Гідроізоляційні плівки.
Гідробар'єр, гідроізоляційна плівка - паропроникна мікроперфороввна підпокрівельна плівка, що являє собою тришаровий матеріал: несуча армуюча поліпропіленова сітка, ламінована з обох сторін поліетиленовою плівкою. Призначена захищати утеплювач від вологи, яка утвориться в підпокрівельному просторі у вигляді конденсату або від можливих протікань покрівельного покриття. Гідроізоляційні плівки можна умовно розділити на дві  групи: дифузійні мембрани та антиконденсатна. Залежно від обраного покрівельного покриття і типу вентиляції підпокрівельного простору можна підібрати той чи інший вид гідроізоляційної плівки. Для оцінки якості дифузійних плівок прийняті характеристики: паропроникності або Sd. Ще одна важлива характеристика для дифузійних плівок - це опір водяному стовпа, виражається вона в метрах і показує, який тиск водяного стовпа може витримати плівка до появи протікань.