Як побороти грибок на стінах?
Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Інтернет-магазин знаходиться у стадії наповнення! Дякуємо за розуміння!!! У зв'язку з нестабільним курсом валют ціна може змінюватись.
Категорії

Як побороти грибок на стінах?

Як побороти грибок на стінах?

Сирість і підвищена вологість приміщення — не тільки ворог гарного інтер'єру, що прикрашає стіни цвіллю і грибком, але і величезна небезпека для здоров'я. Крім того, додайте неприємний запах вогкості і затхлості, яким просочуються Ваші улюблені речі.
 
Недоліки опалювальної системи, наявність великих водоймищ, грунтових вод поблизу житла, погана теплоізоляція — все це призводить до появи конденсату, що в свою чергу викликає грибок на стінах та інших поверхнях. Улюблені місця грибкової цвілі — важкодоступні, погано провітрювані ділянки за меблями, привіконна зона, торцева стіна будинку, кімнати з підвищеною вологістю — ванна, туалет, кухня, а також басейни. В останні роки з розвитком системи еврозастекленія, почастішали скарги на виникнення конденсату на вікнах, що також призводить до розвитку мікроорганізмів.
 
Якщо у Вас за планом ремонт у подібному приміщенні — приготуйтеся, що підготовчі роботи займуть значну частину часу. У першу чергу, помітні оку прояви мікроорганізмів необхідно механічно усунути з поверхні, використовую щітку, скребок і інші придатні до очищення матеріали.
 
Працюйте тільки в захисних рукавичках, ізолюйте також органи дихання, щоб мінімізувати попадання суперечка, оскільки вони викликають алергічні реакції, захворювання шкіри та інших органів.
 
Щоб зробити Ваш дім чистим і красивим, пропонуємо спеціальний набір для підготовчих робіт проблемних приміщень — гідроізоляційний грунт та біозахисний засіб. У комплексі вони дають оптимальний захист приміщень з «підмоченою репутацією», хоча можливо також їх використання в окремо, — залежно від початкового стану поверхні.
 
Біозахисний засіб видаляє різні типи мікроорганізмів: бактерії, цвіль, мох, водорості, грибок на стінах, стелях і інших поверхнях. Дезинфікує поверхню, запобігаючи подальше зростання мікроорганізмів, зберігаючи ефект на тривалий період.
 
Гідроізоляційна акрилова грунтовка містить у своєму складі спеціальні компоненти, які блокують надходження вологи, тим самим залишаючи поверхню сухою і готової до нанесення фінішного покриття.
 
Після того, як стіни очищені і оброблені, на суху поверхню можна наносити фарбу або лак. Даний набір матеріалів також підходити для підготовки стіни під наклейку шпалер