Як правильно обрати фарбу для стін?
Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Інтернет-магазин знаходиться у стадії наповнення! Дякуємо за розуміння!!! У зв'язку з нестабільним курсом валют ціна може змінюватись.
Категорії

Як правильно обрати фарбу для стін?

Як правильно обрати фарбу для стін?

Фарбування стін є завершальним етапом оздоблювальних робіт. У статті розберемося, як правильно вибрати фарбу для стін у квартирі.
При виборі фарби для стін необхідно знайти на банці напис «Для стін». Також на банці пошукаєте таку характеристику, як покриваність - витрата фарби на 1 кв.м. поверхні стіни. Високий показник дозволить скоротити витрати.
 
Також зверніть увагу на:
час висихання, яке залежить від товщини шару нанесення фарби, вологості і температури приміщення;
на стійкість фарби при митті і витирання стін;
на в'язкість, при якій не залишається патьоків;
на екологічність. Цією властивістю володіють переважно фарби на водній основі, які здатні пропускати пар.
 
В даний час пропонується широкий вибір різного виду фарб для стін. Розглянемо їх докладніше.
1. Акрилові фарби. Компонентом таких фарб є швидковисихаюча акрилова смола, яка забезпечує поверхню тонкої, міцної плівкою та захищає її від зовнішнього впливу. Ця якість дозволяє покривати стіни в кімнатах з підвищеною вологістю. Недолік акрилових фарб в тому, що вони погано підходять для приміщення з сирими стінами. Перед нанесенням кімнату треба ретельно висушити.
 
2. Латексні фарби є водорозчинними і підходять для фарбування шпалер. При висиханні латексні фарби залишають тонку плівку і стійкі до миття. Недоліком є ​​те, що вони підкреслюють нерівності стін.
 
3. Силіконові фарби на основі силіконових смол мають гарну паропроникність. Також вони водостійкі і стійкі до лугу. Слабка сторона силіконових фарб - це нездатність захистити від корозії армований бетон.
 
4. Водно-дисперсійні або водорозчинні фарби майже не пахнуть, швидко сохнуть і застосовуються тільки в сухих приміщеннях. Даний вид фарби володіє високою паропроникністю і є «дихаючим». Відмітний недолік водорозчинних фарб - це втрата властивостей при низькій температурі.
 
5.Існують також екологічні фарби, які не містять шкідливих речовин. Їх рекомендується наносити на стіни дитячих кімнат і там, де проживають люди, які страждають алергією.
Стіни в квартирі краще покривати водоемульсійними фарбами. Вони не мають різкого запаху, нетоксичні і паропроникні. Розумно водоемульсійні фарби використовувати в кімнатах, де найчастіше проводять час діти. Також ця фарба, як і акрилова, підходить для стін у ванних кімнатах.
 
У будь-якому випадку перед тим, як вибрати фарбу для стін, необхідно визначити тип поверхні стін, на які буде наноситися фарба. І уявити, як будуть виглядати стіни в кінцевому підсумку. Купивши обрану фарбу в магазині, беремося за фарбування стін.